Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Акумуляторні батареї для ДБЖ

В інтернет-магазині «ТЕХНОФОКС», Ви зможете придбати акумуляторні батареї з різними технічними характеристиками, для вирішення будь-яких поставлених завдань.

Якісні АКБ неодмінно забезпечать роботу обладнання безперебійним живленням. Час роботи обладнання від АКБ залежить від ємності акумуляторної батареї і потужності підключається приладу.

Види акумуляторних батарей

Акумуляторні батареї розрізняються за хімічним складом:

  • Свинцево - кислотні (AGM) - всередині батареї знаходиться рідкий електроліт. Основним з достоїнств таких батарей є ціна, великі пускові струми, не так чутливі до коротких замикань як гелеві. Недоліки свинцево-кислотних АКБ: вимагають обслуговування, на відміну від гелевих - інтенсивний саморозряд, випаровують шкідливі речовини.
  • Мультигелеві - батареї, виготовлені за такою ж технологією як і AGM, відрізняються лише тим, що відстань між пластинами заповнена скловолокнистими матами, які вбирають електроліт. Мультигелеві батареї так само як гелеві, герметичні і не обслуговуються.
  • Гелеві - рідкий електроліт доведений до желеподібної консистенції шляхом додавання в нього з'єднань кременю. В результаті чого, електроліт не випливає і не вихлюпується при трясці. Гелеві батареї в 2-ва рази довше служать на відміну від свинцево - кислотних. Гелеві АКБ герметичні, не виділяють небезпечних випарів, не вимагають обслуговування, розраховані на глибокі заряди і розряди.

Так само акумуляторні батареї розрізняються по місткості і напрузі.

Якщо Ви спантеличені покупкою акумуляторної батареї і не знаєте, який тип і яку модель вибрати, зверніться за консультацією до фахівців нашого інтернет-магазину, і вони допоможуть правильно зробити Вам вибір.