Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Генератори напруги (електростанції)

В умовах відсутності підключення до централізованої мережі або частих перебоїв електропостачання, важливо забезпечити постійне живлення для побутової техніки. Кращий варіант - купити електрогенератор. Цей пристрій призначений для перетворення в ток теплової енергії від згорання палива. Електростанція для будинку - змонтований в рамі єдиний агрегат.

В інтернет-магазині «ТЕХНОФОКС», Ви можете придбати електростанцію для будь-яких завдань!

Типи побутових генераторів напруги

Побутові генератори бувають двотактними або четверотактними. Двотактні генератори розраховані на невеликі навантаження, четверотактні на більш потужні навантаження. Також діляться генератори на однофазні та трифазні, але основна відмінність полягає в типі необхідного палива

  • Бензинові електрогенератори - компактні і прості в управлінні, добре працюють при низькій температурі, зазвичай застосовуються в ролі резервного живлення.
  • Дизельні електрогенератори - надійні і довговічні, підходять для застосування в якості головного джерела струму, витрата палива в дизельних генераторах нижча, ніж в бензинових.
  • Бензино-газові генератори - пристрої, що поєднують гідності бензинових і газових приладів, універсальні в питанні вибору палива
  • Інверторні генератори - видають найбільш рівний струм, підходять для періодичного виїзного використання, підключення точної техніки, сучасної електроніки, зварювального устаткування
  • Газові генератори - часто коштують дорожче бензинових і дизельних, так як в експлуатації обходяться дешевше інших, за рахунок дешевого палива.

Вибір і замовлення генератора в Україні

Продаж електростанцій - один з основних напрямків роботи інтернет-магазину, тому ми пропонуємо великий асортимент товарів від відомих виробників за хорошими цінами. Фахівці інтернет-магазину «ТЕХНОФОКС», завжди готові проконсультувати і допомогти Вам правильно підібрати генератор.