Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Електричні котли опалення

Автономні опалювальні котли сьогодні використовуються в багатьох житлових будинках, виробничих, комерційних приміщеннях, міських квартирах. Цей тип обладнання підрозділяється на три основні групи. Існують газові, твердопаливні агрегати і електрокотли. Останні відносяться до групи найбезпечніших, надійних, ефективних, екологічно чистих опалювальних приладів.

Класифікація електрокотлів

Електричні котли для опалення будинку або інших об'єктів класифікуються виходячи з таких критеріїв:

Споживана потужність

Існують агрегати, розраховані на підключення до побутової електромережі і не потребують організації виділеної лінії живлення. Потужність таких котлів не перевищує значення в 3-15 кВт, її досить для обігріву невеликого будинку або квартири. При необхідності організації електроопалення в великому виробничому цеху, комерційному приміщенні або багатоповерховому будинку необхідно буде купити електричний котел більшої потужності - до 60-100 кВт. Підключення такого агрегату слід довіряти тільки кваліфікованому спеціалісту, ознайомленому з правилами улаштування електроустановок.

Площа опалення

Цей параметр залежить від багатьох факторів: умови експлуатації, температура навколишнього середовища, ступінь теплоізоляції приміщення / будівлі. Але головними є споживана потужність і коефіцієнт корисної дії агрегату. В даний час можна купити електрокотли, розраховані на створення нормального температурного режиму в приміщеннях, площа яких становить від 10 метрів квадратних до 600.

Напруга живлення

Існує опалювальне електрообладнання, розраховане на підключення до побутової мережі (220 В) і промислової (380 В). Є модифікації, здатні функціонувати і від однофазної, і від трифазної мережі.

Тип установки

Виробляються електрокотли опалення навісні і підлогові. Устаткування навісного виконання можна монтувати в кухонних/житлових приміщеннях. Підлогові модифікації опалювальних агрегатів вимагають для установки окремої кімнати.

Якщо Ви прийшли до висновку, що необхідно придбати електрокотел, але не знаєте як правильно підібрати котел, який підійде саме Вам, телефонуйте нам і фахівці нашого інтернет-магазину «ТЕХНОФОКС» допоможуть Вам з вибором, і оформлять Ваше замовлення в найкоротші терміни.