Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Гелеві акумуляторні батареї

Переваги гелевих акумуляторів

Акумулятор - це додаткове джерело живлення, який здатний виробляти і накопичувати енергію за рахунок хімічних процесів. Кислотні моделі стали першим типом подібних батарей, але їх використання не завжди зручно. Вони вимагають постійного догляду, при заряджанні виділяють шкідливі пари, а при виникненні тріщин в корпусі кислота з них може витекти.

Практичність і надійність АКБ

Набагато більш практичними виявилися гелеві акумулятори. Принципово їх конструкція не сильно відрізняється від більш ранніх моделей. Відмінність лише в тому, що в електролітний розчин додається загущувач, який перетворює електроліт в гель. Завдяки такому рішенню акумулятори гелеві стають абсолютно безпечними при експлуатації.

Перед тим як купити гелевий акумулятор, ознайомтеся з його перевагами. Так як електроліт в ньому знаходиться в гелевом стані, то при неправильній установці пристрою, ризик витікання електроліту виключений. При виникненні зовнішніх пошкоджень субстанція також залишиться всередині.

У корпусі гелевої акумуляторної батареї немає технологічних отворів. Вони виключені через непотрібність. Така конструкція робить зарядку вироби абсолютно безпечною. Адже електроліт не випаровується, виділяючи при цьому шкідливі речовини. Акумулятор зручний в експлуатації і безпечний для людей і навколишнього середовища. Його напруги цілком достатньо для забезпечення тривалої працездатності джерел безперебійного живлення, охоронної сигналізації та багато інших приладів.

У нашому інтернет-магазині, Ви зможете підібрати відповідну за розміром і конструкцією, для Вас акумуляторну батарею, а в разі виникнення будь-яких питань наші експерти допоможуть Вам з вибором.