Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Свинцево-кислотні акумуляторні батареї (AGM)

Свинцево-кислотні акумулятори (AGM)

На сьогоднішній день існує кілька типів акумуляторів, але ми розглянемо один з найбільш популярних, який використовується для живлення засобів телекомунікації, охоронно-пожежних сигналізацій, систем контролю, джерел безперебійного живлення тощо. А також, що важливо, знаходиться в одній з найбільш бюджетних цінової категорії.

Пристрій АКБ типу AGM

У перший раз свинцево-кислотна акумуляторна батарея була використана в 1859 році. З того часу конструкція пристрою не сильно змінилася. Батарея складається з свинцевих решіток, що виконують роль електродів (анодів і катодів). Щоб уникнути замикання електродів в свинцевому акумуляторі, вони розділені сепараторами. Електроди, разом з сепараторами, поміщені в електроліт, який забезпечує перехід зарядів від катода до анода.

В даному випадку роль електроліту виконує водний розчин сірчаної кислоти. Для виготовлення такого розчину застосовується тільки дистильована вода. У ній відсутні різного роду домішки, які здатні погіршити роботу акумулятора

Свинцево - кислотні акумулятори користуються популярністю завдяки таким перевагам: ціна, тривалий термін служби і великі пускові струми.

З недоліків можна виділити те, що даний тип акумуляторів потребує обслуговування, виділяє шкідливі випаровування і є вибагливим до кліматичних умов.

У нашому інтернет-магазині, Ви можете купити свинцево - кислотний акумулятор різних торгових брендів, з різними показниками напруги і ємності. Якщо у Вас з'являться складності при виборі, то наші фахівці допоможуть Вам визначитися і оформити замовлення.