Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Печі для лазні

  • 1
  • ...
  • 2

Вибираємо печі для лазні та сауни

Про власну парну мріють багато домовласників. Раніше доводилося неабияк потрудитися над спорудженням генератора пара і тепла, тому побалувати себе розслаблюючою процедурою виходило не у всіх. На щастя, сьогодні досить продумати проект і купити відповідну за характеристиками піч для лазні, щоб в будь-яку вільну хвилину насолоджуватися процесом релаксації. В інтернет-магазині «Технофокс» ви зможете замовити піч для сауни або лазні, а також топки і аксесуари відмінної якості.

Дров'яні печі для лазні: основні плюси

Домогтися автентичної атмосфери та аромату можна тільки за допомогою традиційної грубки. Паливом для неї служать дрова, які і створюють неймовірні пахощі, що надає цілющий вплив на організм. Крім цього, пристрої володіють іншими достоїнствами: Дешевизна експлуатації - вартість дров в Україні нижче електрики і газу. Швидкий нагрів приміщення - дерево практично моментально розтоплюється і віддає теплову енергію. Асортимент пристроїв. На ринку представлена ​​величезна кількість видів, які відрізняються по потужності, габаритами, ціною. Натуральний ефект. Згораючи, деревина виділяє унікальні ароматичні речовини, що нарівні з парою здатне зцілювати тіло і душу. Якщо ви віддаєте перевагу класичному способу парилки з мокрим паром, однозначно віддайте перевагу дров'яної печі або топці для лазні.

Як зробити правильний вибір грубки для сауни

Сауна - це фінська альтернатива російській лазні, де замість вологого, використовується гарячий сухий пар. Головна відмінність винаходу фінів - на камені суворо забороняється лити воду. Піч в сауну випускається переважно з металу. Сталеві або чавунні конструкції простіше встановлювати, та й вартість металевих виробів на порядок нижче. При пошуку печі або топки для саун орієнтуйтеся на наступні показники: Продуктивність. Щоб не помилитися з покупкою печі для сауни, врахуйте обсяг парилки і слідуйте простому правилу: на кожен метр кубічний простору з хорошою теплоізоляцією потрібно 1 кВт потужності обладнання. Обсяг і вага каменів. Від цього показника залежить рівень комфорту. Камені великого розміру ефективніше віддають тепло, яке акумулювали під час нагрівання. Наявність або відсутність водяного бака. Піч для сауни іноді оснащується ємністю для води. Детальна інформація вказується в описі. Матеріал корпусу. Сучасні пристрої виготовляються із сталевого листа або чавуну. У кожного типу свої переваги: ​​відштовхуйтесь від них, щоб вибрати варіант, який підходить ідеально. На сайті представлений гідний асортимент товарів, якісного обладнання європейських і українських брендів. Перегляньте каталог, ознайомтеся з параметрами моделей і оформляйте замовлення з доставкою по Києву та регіонах країни. У нас відмінні цінові пропозиції та акції для постійних клієнтів!