Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Піч на дровах Булерьян

Традиційна піч булерьян для обігріву невеликих приміщень

Булерьян - різновид опалювального обладнання, яке функціонує від будь-якого твердого палива. Відрізняється компактністю, простотою транспортування та експлуатації, надійність і безпекою. Деякі моделі, представлені в продажу, забезпечені компактною плитою для приготування їжі.

Принцип використання печі і її переваги

Котел булерьян може функціонувати від різних видів палива. Для цих цілей використовуються:

  • дрова;
  • пелети;
  • брикети.

Конструкція включає надійний димохід, використання якого виключає будь-яку можливість отруєння чадним газом. Булерьян з варильною поверхнею стане дуже зручним пристосуванням на дачі або в заміському будинку, якщо Ви там постійно не живете, але іноді навідуєтесь в холодну пору року. Досить купити компактну піч, поставити її на дачі, підключивши до димоходу, використовувати для обігріву та приготування простих страв. Особливості конструкції дозволяють швидко опалювати великі приміщення, а додаткова закладка дров не потрібна кілька годин.

Пристрій печі булерьян такий, що дверцята конструкції герметичні, стінки - товсті, тому корпус не нагрівається сильно. Якщо Ви доторкнетеся до працюючого котла, то не отримаєте опік.

Де купити піч-булерьян

Магазин онлайн-покупок «ТЕХНОФОКС» пропонує широкий асортимент компактних котлів та опалювального обладнання. Тут можна купити піч булерьян в класичному або сучасному виконанні. Вартість залежить від виконуваних функцій, потужності, наявності захисного кожуха. Якщо ж у Вас виникнуть будь-які питання, то досвідчені консультанти ознайомлять Вас з асортиментом і допоможуть визначитися з остаточним вибором.