Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Мультигелеві акумуляторні батареї

  • 1
  • ...
  • 2
Вибір акумуляторних батарей на сьогодні досить великий. Принцип дії практично всіх видів однаковий. Струм в них утворюється завдяки руху зарядів між електродами. В якості електродів в основному використовуються свинцеві пластини. Для забезпечення руху зарядів пластини поміщаються в електроліт. Залежно від типу електроліту розрізняють три види батарей:

Практичність і безпека мультигелевого АКБ

Розглянемо основну відмінність даного типу акумуляторних батарей від свинцево - кислотних.

Основною відмінністю від свинцево-кислотних батарей є те, що між свинцевими пластинами розміщена губка, просочена густим електролітом. І навіть при пробоях корпусу виключено його витікання. Немає ніякої необхідності встановлювати його рівно. Навіть під нахилом він буде безперебійно працювати.

Мультигелеві акумуляторні батареї вважаються більш безпечними в роботі на відміну від свинцево-кислотних. Вони не виділяють газів і не вимагають примусової вентиляції. Даний вид акумуляторів має високий циклічний ресурс і тривалий термін експлуатації.

Це самозаряджаючий тип батарей, так само як і гелеві, що не вимагає обслуговування. Немає необхідності доливати в нього воду або перевіряти щільність, тому конструкція не передбачає наявність технологічних отворів.

Ви можете підібрати необхідний Вам акумулятор з нашого каталогу, а в разі виникнення питань наші співробітники допоможуть Вам з вибором.

У нас на сайті Ви можете вибрати і купити мультигелевий акумулятор, встановивши пошуковий фільтр по торговим брендам, необхідними показниками напруги і ємності.