Натисніть для дзвінка

+380987487274

Натисніть для дзвінка

+380937479974

Натисніть для дзвінка

+380997420274

Натисніть для дзвінка

+380443384774

Гарантія та сервіс

Всі товари, представлені в інтернет - магазині ТЕХНОФОКС, мають офіційну гарантію від виробника і сервісну підтримку в Україні . Гарантійний термін виробів встановлює виробник або представник виробника в Україні.

Гарантійне обслуговування здійснюється за наявності заповненого Продавцем гарантійного талона. Товари з гарантією виробника підлягають ремонту в авторизованих сервісних центрах, інформація про місцезнаходження яких міститься в гарантійному талоні.

Перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником документації на товар

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Відповідно до «Закону про захист прав споживача», споживач має право протягом 14 днів, замінити або повернути товар , якщо товар не підійшов за формою, габаритами, кольором або не може бути використаний за призначенням, але за умови , якщо товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі якості, заводська упаковка, документи.

Можливі причини відмови в поверненні товару або грошей:

  • товар, який не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;
  • з моменту придбання товару пройшло більше 14 днів;
  • при перевірці якості товару виявлені ознаки стороннього втручання (розкриття, спроба ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування;
  • відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару, або гарантійний талон, повна комплектація товару.