Стабілізатори напруги
Навіщо потрібен стабілізатор напруги
Стабілізатор напруги потрібен для захисту електричних споживачів від підвищеної і заниженої напруги, а також від короткого замикання, стрибків і перепадів в електромережі. Стабілізатори напруги вирівнюють напругу в мережі.Має сенс купити стабілізатор напруги, якщо Ви хочете захистити мережу від перепадів напруги і забезпечити більш якісну і безперебійну роботу електричних приладів. Ми пропонуємо різнопланові, по потужності, стабілізатори напруги для будинку, офісу, дачі, торгових, виробничих та інших приміщень.
Представлені в каталозі стабілізатори в повній мірі адаптовані до українських електричних мереж. Апарати розраховані на різне мережеве навантаження змінного струму. Крім того, різні моделі мають ще й різні додаткові функції.
Які бувають стабілізатори напруги
Стабілізатори бувають однофазні та трифазні.
Як правило, трифазний стабілізатор напруги вибирається для обладнання, що працює від 380В. В інших випадках достатньо буде і однофазного стабілізатора.
Так само стабілізатори діляться на:
- Релейні - перемикання обмоток автотрансформатора відбувається за допомогою силових реле. Самі бюджетні стабілізатори напруги на ринку України
- Сімісторні - перемикання обмоток автотрансформатора відбувається за допомогою силових ключів (тиристорів). Основною перевагою є те, що вони безшумні і термін експлуатації довше, на відміну від релейних.
- Сервопривідні - безперервно і плавно регулюють напругу на виході, не спотворюючи синусоїду, більш точні.
- Подвійного перетворення - Одні з найбільш точних стабілізаторів напруги. За допомогою випрямляча перетворює змінний струм з мережі в постійний, а потім знову в змінний за допомогою інвертора. Видають чисту синусоїду на виході
На які критерії варто звертати увагу при підборі стабілізатора
Якщо йдеться про перенапруження побутової мережі, до питання важливо ставитися уважно і звертати увагу на кожну деталь, адже перевантаження може привести до виходу з ладу побутових приладів, а то і до спалаху проводки. Правильно підібраний стабілізатор дозволить впоратися як з поганим електроживленням, так і з коротким замиканням. Але, для цього, підібране устаткування повинно в точності відповідати параметрам вашої мережі, інакше результати його використання можуть бути плачевними.При виборі важливо враховувати такі моменти, як: цільове призначення, кількість фаз, пускові струми підключаємого електрообладнання, потужність, розміри, кількість ступенів регулювання.
На нашому порталі представлений значний асортимент різнопланових, за своїми технічними характеристиками, електронних стабілізаторів напруги. Тому Ви завжди зможете підібрати саме той апарат, який ідеально відповідає вашим потребам, або зателефонувати нам і наші фахівці допоможуть Вам у підборі.
На всі товари, куплені в інтернет-магазині «ТЕХНОФОКС», надається довгострокова гарантія від виробників